İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Çorum Hurdacı

Çorum Hurdacı

Çorum Hurdacı başta Çorum ili ve buna bağlı ilçelerde hurdacılık kaliteli hizmet ve en iyi fiyat garantisi vermektedir. Hurdacı Hurda olarak hurda alım satım işlemlerimizde birinci gayemiz dürüst ticaret yapmak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmaktır.

Çorum Hurdacı

Çorum Hurdacı firmamız hurdacılık işinin sistemli bir çalışma gerektirdiğinin farkında olarak hareket eder. Geniş bir potansiyele sahip hurdacılık mesleği geri dönüşüm amaçlı her türlü atık malzemelerin alınması ve tekrardan üretilmesini kapsar. Çorum Hurdacı olarak sadece geri dönüşüme uygun olan malzemeleri müşterilerimizden alıp değerlendirmekteyiz. Aksi takdirde diğer hurda malzemeler çöpten farksız olacaktır. Evinizde hurda alımı sırasında hiçbir şekilde fırsatçılık yapmayıp tartma esnasında sadece hurda materyallerini tartıya koymaktayız. Tartım işleminden sonra hurdalarınız değerinin en yükseği ile nakit olarak size takdim edilmektedir.

Hurdacılık sektöründe adı ön sıralarda olan Çorum Hurdacı firmamız yeterli nakliye araçları, ayrıştırıcılar, hurdaların saklanması için geniş bir depo ve profesyonel personellere sahiptir. Firmamızın her geçen yıl değer kazanmasının ve tercih edilmesinin nedeni müşterilerimize sağladığımız yüksek kazanç ve ekonomiye olumlu yönde katkılarımızdır. Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Merkez, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ olan Çorum ilçelerinin hepsinden hurda satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorum Teneke Hurdası

Teneke maddesi genellikle gıda sektöründe paketleme alanında kullanılır. Çevremizde çok fazla atık yağ tenekesi, salça tenekesi, zeytin tenekesi gibi teneke hurdası mevcuttur. Bu ürünler çok sayıda tüketildiği için teneke hurdası hurdacılık sektöründe yukarıya doğru bir ivme çizer. Çorum Hurdacı olarak evinizde boş kalan tenekeleri alarak geri dönüştürülmek üzere sanayi tesislerine göndermekteyiz. İsterseniz evinizdekileri isterseniz çevrede gördükleriniz tenekeleri biriktirip firmamıza alım için ulaştırabilirsiniz. Tüm alımlarınız güncel fiyatlar üzerinden yapılmaktadır.

Çorum Kobalt Hurdası

Kobalt maddesinin kullanım alanı sanayide oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Lityum pillerde, mıknatıslarda, paslanmaz çelik üretiminde kobalt materyali mevcuttur. Kobalt doğada çok az bulunduğundan değeri epey yüksektir. Bu yüzden Çorum Hurdacı kobalt hurdasını yüksek fiyatlardan almaktadır. Elinizde bulunan kobalt hurdası ürünlerini almamız için bize ilgili telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizden adres bilginizi alır almaz personelimizle en hızlı şekilde bulunduğunuz yere ulaşmaktayız. Ayrıca kobalt hurdası fiyatları hakkında anlık güncel bilgi personelimiz tarafından size iletilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button