İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Taşova Hurdacı

Taşova Hurdacı

Taşova Hurdacı firmamız yıllardır tüm Amasya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Hizmet anlayışını sektöründe zirveye taşıyan Taşova Hurdacı firmamız her zaman sizlerin hizmetindedir.

Taşova Hurdacı

Uzun zamandır geri dönüşüm sektöründe hizmet veren Taşova Hurdacı firmamız, her yıl tonlarca hurdayı ekonomiye geri kazandırmaktadır. Elinizde bulunan tüm hurdaları güncel fiyatlar ile değerinde satın alarak hurda hizmet beklentilerinizi büyük bir titizlikle karşılamaktadır. Taşova Hurdacı firmamızı aradığınız andan itibaren elinizde bulunan tüm hurdaların, türünün ne olduğu önemli olmaksızın, en kısa süre içerisinde ve değerinde bulundukları yerden alınmaktadır. Taşova Hurdacı firmamızın web sitesinde bulunan iletişim bölümünden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Taşova Pirinç Hurdası

Çinko ile bakırın karıştırılarak elde edilen pirinç alaşımı aynı zamanda hurdacılık sektöründe sarı hurda olarak da bilinmektedir. Ana elementler bakır ve çinko olmasına rağmen içerisinde kurşun, kalay ve mangan gibi diğer metaller de bulundurmaktadır. Kolay işlenebilen bir materyal olan pirinç bu sebeple ekonomi de sıklıkla ve farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Birbirinden farklı metalleri içerdiği için de geri dönüşüme kazandırılması önemli olmaktadır. Bunun için Taşova Hurdacı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Farklı içeriklerinden dolayı farklı sertlik dereceleri bulunan pirincin geri dönüşümde işlenebilmesi için Taşova Hurdacı firmamız gibi işinde son derece uzman firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Bunun için Taşova Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek pirinç hurdalarınızı geri dönüştürebilirsiniz.

Taşova Tunç Hurdası

Bir çeşit pirinç olan tunçun içerisinde mangan elementi bulunmaktadır. Bronz olarak da bilinen tunç bakır ve kalay alaşımından elde edilmektedir. Alaşım olarak elde edilen tüm materyallerde olduğu gibi tunç hurdalarının geri dönüşümünün en az fire ve doğru bir şekilde yapılabilmesi için Taşova Hurdacı firmamız gibi son teknoloji ekipmanlarının ve işini ehli çalışanların bulunduğu hurdacıları tercih etmeniz gerekmektedir. Amasya bölgesindeki en iyi geri dönüşüm firması olan Taşova Hurdacı firmamız ise elinizde bulunan tunç hurdalarınızı değerinde ve en kısa süre içerisinde alarak en iyi şekilde ekonomiye geri kazandırmaktadır. Bunun için Taşova Hurdacı firmamızın web adresinde bulunana telefon numaralarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button