İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı ömrünü tamamlamış ve artık atıl duruma gelmiş bütün hurda materyallerinin alımını gerçekleştirmektedir. Tekirdağ Hurdacılık alanında faaliyet gösteren Hurdacı Hurda olarak hurdaları kendi toplama tesisimizde ayrıştırarak geri dönüşüm merkezlerine ulaştırmaktayız. Uzun zamandan beri firmamız alanında uzman ekibi ile hurdacılık alanında görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy ilçelerinden bizi arayın, gelip hurdalarınızı yüksek değerden satın alalım.

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı hurdacılık sektörüne ilk adım attığı andan itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlardan çevrenin korunması ile ilgili birçok belge almıştır. Firmamız toplama ayırma belgesi ve tehlikesiz atıkları toplama belgesi kazanarak hurdacılık sektöründe kurumsal olarak çalışmaktadır. Tekirdağ Hurdacı olarak firmamıza dahil ettiğimiz ekibimiz daha önce hurdacılık konusunda eğitilmiş personellerdir. Siz değerli müşterilerimizin evinden hurda alımı için aramalarına anında cevap veren bir firmayız. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden bize ulaşabilir ve en yüksek fiyatlarla hurdalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Tekirdağ ilinin en iyi hurdacısı Tekirdağ Hurdacı geri dönüşüm sürecinin ilk adımı olan hurdaları özenle birbirinden ayrıştırmaktadır. Sınıflarına teker teker ayrılan hurdalar işlenmek üzere geri dönüşüm tesislerine tarafımızca gönderilmektedir. Hurdacı Hurda olarak amacımız sadece hurda alım satım işi yapmak değil çevrenin, ekosistemin, doğanın, canlı ve cansız varlıkların korunmasına katkıda bulunmaktır.

Tekirdağ Sarı Hurdası Alımı

Sarı hurda ismini kullanım ömrü dolmuş pirinç alaşımının sarı renge dönmesinden dolayı almaktadır. Pirinç alaşımı bakır materyaline çinko karıştırılarak sararır. Tekirdağ Hurdacı firmamız musluk, su vanası, su saati gibi sarı hurdaları yerinde müşterilerimizden alarak ödemesini nakit yapmaktadır. Sarı hurda alımı oldukça kıymetli olduğundan müşterilerimize en yüksek fiyattan ödemesi yapılmaktadır. Sarı hurdası değeri var olan hurda materyalinin cinsine göre değişir. Bu yüzden sarı hurda fiyatları için firmamızla görüşebilirsiniz.

Tekirdağ Kablo Hurdası Alımı

Tekirdağ Hurdacı ismiyle hurdacılık piyasasında her zaman bir adım önce olan Hurdacı Hurda eskiyen ve kullanılamaz hale gelmiş kablolarınızı adresinizden almaktadır. Kablolar bakır ve alüminyum gibi elementleri içinde bulunduran iletken maddelere sahiptir. Neredeyse bütün elektronik cihazlar kabloya bağlı olarak çalışmaktadır. Ancak kablolar işlevselliğini kaybedince hurda olarak anılır. Tekirdağ Hurdacı kablo hurdası alımı yaparken elinizdeki her türlü hurda kabloyu kabul etmektedir. Kablo hurda fiyatları firmamızca çeşidine, hasar durumuna ve özelliğine göre belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button