İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Tıbbi Cihaz Hurdası

Tıbbi Cihaz Hurdası

Tıbbi cihaz hurdası satmak ve bunların değerlendirilmesini sağlamak için firmamız Hurdacı Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. En yakın hurdacı firmamız tüm hurdalarınızı satın aldığı gibi tıbbi cihaz hurdalarınızı da satın almaktadır.

Tıbbi Cihaz Hurdası

Tıbbi cihazlar, hastanelerde, sağlık kuruluşlarında, ambulanslarda kullanılan cihazlardır. Çoğunluğu elektronik olduğu gibi bazıları manuel olarak da çalışabilmektedir. Manyetik rezonans görüntüleme (mr) cihazı, ultrasonografi (usg) cihazı, röntgen cihazı, anjiyografi cihazı, mamografi cihazı, defibrilatör cihazı, mekanik ventilatör cihazı başlıca kullanılan tıbbi cihazlara örnek gösterilebilirler.

Yukarda saydığımız cihazların belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bakımları düzenli yapıldığında çok uzun ömürlü olurlar ancak gerek bu ömrün sonuna gelinmesi gerekse de yeni sürümlerinin kullanılmaya başlanması sonucunda eski tıbbi cihazlar hurdaya dönüşürler. Bunlar hurdaya ayrıldığında bekletilmemeli, en kısa süre içinde geri dönüşüme kazandırılmak için hurdacıya satılmalıdır. Satıldığında hem yüksek gelir elde etmeyi sağlarlar hem de ekonomiye kazandırılmış olurlar. Bu nedenle tıbbi cihaz hurdalarınızı satmak için fazla beklemeyin.

Tıbbi Cihaz Hurdası Alan Firmalar

Tıbbi cihaz hurdası alan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak firmamız en yüksek kazancı elde etmenizi sağlayarak hurda alımını gerçekleştirir. En kalitelik hurdacılık hizmeti sunan firmamızı arayarak elinizdeki tıbbi cihaz hurdalarını değerlendirebilirsiniz. Size en yakın hurdacıyı arayarak bunların değerlendirmek isteyebilirsiniz. Firmamız her il ve ilçede faaliyet göstermektedir.

Hurdacı firmamızı telefonu sitemizde bulunmaktadır. Hem telefonumuzu arayabilir hem de whatsapp hattımızdan yazarak bize ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızın tahmini değeri için fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Satmak istediğinizi ve almamızı istediğinizi bildirdiğinizde en kısa sürede aracımız adresinize geliyor ve personellerimiz hurdalarınızı tartarak satın alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button